43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90

plendefr
logotype Tolek

Softcover / Broschüre / Katalog / Spiralbindung

Anfrage

Mattfolie
Glanzfolie
Drucklack
UV-Lack
UV-Lack partiell
Mattfolie
Glanzfolie
Drucklack
UV-Lack
UV-Lack partiell
Prägung

Ihr E-Mail-Adresse wird nicht an Dritte weitergegeben. Die durch Druckerei TOLEK erhobenen personenbezogenen Daten sowie Ihre E-Mail-Adresse werden ohne Ihre Einwilligung nur zur Vertragsabwicklung und Bearbeitung Ihrer Anfragen genutzt. Sie geben Ihre Kontaktangaben freiwillig an und Sie haben jederzeit das Recht auf Auskunft, Sperrung oder Löschung dieser Angaben.

Zeszyt – Najpopularniejszy i najtańszy produkt w przypadku druków wielostronicowych o małej grubości. Jest to idealna forma oprawy dla produktów typu: folder, cennik, informator ale także nadaje się do oprawy materiałów szkoleniowych, materiałów promocyjnych oraz reklamowych. Publikacja przy tego typu oprawie jest zszywana za pomocą metalowych zszywek. W ofercie posiadamy również oprawę oczkową (tzw. eurozszywki) z możliwością wpięcia zeszytów do segregatora.

Oprawa ta inaczej nazywana jest oprawą jednoskładkową, z uwagi na to że jej wszystkie strony są łączone w grzbiecie. Ilość stron powinna być podzielna przez 4. Ze względów estetycznych a także z uwagi na ograniczenia spowodowane wielkością zszywek w naszej Drukarni maksymalnie wykonujemy oprawy zeszytowe w ilości stron 96 – 100 stron. Oprawę zeszytową wykonujemy w formacie pionowym, gdzie zszywki są po długim boku publikacji oraz w formacie poziomym. W tym przypadku zszywki znajdują się przy boku krótkim. Bardzo często okładka jest drukowana na tym samym papierze co środki produktu. Zdarza się jednak także że klient sobie życzy grubszy papier na okładkę aby produkt urozmaicić.

Parametry techniczne:
Min. format bloku po obcięciu 89 x 120 mm
Maks. Format bloku po obcięciu 305 x 349 mm

 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90

Ich nehme an