43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90

plendefr
logotype Tolek

Prospekt / Hefteinband

Anfrage

Mattfolie
Glanzfolie
Drucklack
UV-Lack
UV-Lack partiell
Mattfolie
Glanzfolie
Drucklack
UV-Lack
UV-Lack partiell
Prägung

Ihr E-Mail-Adresse wird nicht an Dritte weitergegeben. Die durch Druckerei TOLEK erhobenen personenbezogenen Daten sowie Ihre E-Mail-Adresse werden ohne Ihre Einwilligung nur zur Vertragsabwicklung und Bearbeitung Ihrer Anfragen genutzt. Sie geben Ihre Kontaktangaben freiwillig an und Sie haben jederzeit das Recht auf Auskunft, Sperrung oder Löschung dieser Angaben.

Oprawa miękka – Oferujemy oprawę miękką w opcji klejonej technologią PUR oraz Hot Melt a także oprawę szyto klejoną. Oprawa miękka klejona to bardzo optymalne rozwiązanie, sprawdza się w przypadku wielu rodzajów publikacji. Jest to wysoko jakościowa forma oprawy, a jej zalety to niskie koszty produkcji, krótkie terminy realizacji co sprawia że jest idealna do masowej produkcji. Oprawa miękka klejona świetnie sprawdzi się dla grubszych książek, katalogów oraz czasopism. Oprawa miękka w opcji klejonej PUR to u nas najczęściej zamawiany produkt. Polecamy tą technologię, ponieważ klej PUR jest znacznie mocniejszy od innych a także elastyczny co jest bardzo istotne w kwestii wytrzymałości.

Oprawa szyto klejona najczęściej stosowana jest dla publikacji często użytkowanych np. katalogi produktowe, broszury reklamowe, albumy. To jedna z najtrwalszych technik introligatorskich, dlatego znajduje zastosowanie w przypadku produkcji podręczników, które cechują się trwałością i wytrzymałością ze względu na długi czas użytkowania.

Parametry techniczne:

Min. format bloku po obcięciu 100 x 124 mm
Maks. format bloku po obcięciu 300 x 340 mm
Szerokość grzbietu w granicach 3 - 60 mm
Maks. szerokość otwartej okładki 642 mm

 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90

Ich nehme an