43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90

plendefr
logotyp My Wish- link do strony głównej

Softcover (catalogue, magazine, brochure)

Print specification

matt lamination
gloss lamination
offset varnish
UV varnish
spot UV varnish
matt lamination
gloss lamination
offset varnish
UV varnish
spot UV varnish
embossing

According to art. 23 sec. 1 point 1 of the Act of 29 August 1997 on the protection of personal data. (unified text: Journal of Laws of 2016, item 922), I hereby agree to the processing of personal data filled into the contact form for marketing purposes provided by data administrator Printing House Tolek. I give voluntary information and I am aware that I have the right to access their content and it’s corrections.

Zeszyt – Najpopularniejszy i najtańszy produkt w przypadku druków wielostronicowych o małej grubości. Jest to idealna forma oprawy dla produktów typu: folder, cennik, informator ale także nadaje się do oprawy materiałów szkoleniowych, materiałów promocyjnych oraz reklamowych. Publikacja przy tego typu oprawie jest zszywana za pomocą metalowych zszywek. W ofercie posiadamy również oprawę oczkową (tzw. eurozszywki) z możliwością wpięcia zeszytów do segregatora.

Oprawa ta inaczej nazywana jest oprawą jednoskładkową, z uwagi na to że jej wszystkie strony są łączone w grzbiecie. Ilość stron powinna być podzielna przez 4. Ze względów estetycznych a także z uwagi na ograniczenia spowodowane wielkością zszywek w naszej Drukarni maksymalnie wykonujemy oprawy zeszytowe w ilości stron 96 – 100 stron. Oprawę zeszytową wykonujemy w formacie pionowym, gdzie zszywki są po długim boku publikacji oraz w formacie poziomym. W tym przypadku zszywki znajdują się przy boku krótkim. Bardzo często okładka jest drukowana na tym samym papierze co środki produktu. Zdarza się jednak także że klient sobie życzy grubszy papier na okładkę aby produkt urozmaicić.

Parametry techniczne:
Min. format bloku po obcięciu 89 x 120 mm
Maks. Format bloku po obcięciu 305 x 349 mm

 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90