43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90

plendefr
logotyp My Wish- link do strony głównej

Booklet (saddle-stitched/spiral)

Print specification

matt lamination
gloss lamination
offset varnish
UV varnish
spot UV varnish
matt lamination
gloss lamination
offset varnish
UV varnish
spot UV varnish
embossing

According to art. 23 sec. 1 point 1 of the Act of 29 August 1997 on the protection of personal data. (unified text: Journal of Laws of 2016, item 922), I hereby agree to the processing of personal data filled into the contact form for marketing purposes provided by data administrator Printing House Tolek. I give voluntary information and I am aware that I have the right to access their content and it’s corrections.

Oprawa miękka – Oferujemy oprawę miękką w opcji klejonej technologią PUR oraz Hot Melt a także oprawę szyto klejoną. Oprawa miękka klejona to bardzo optymalne rozwiązanie, sprawdza się w przypadku wielu rodzajów publikacji. Jest to wysoko jakościowa forma oprawy, a jej zalety to niskie koszty produkcji, krótkie terminy realizacji co sprawia że jest idealna do masowej produkcji. Oprawa miękka klejona świetnie sprawdzi się dla grubszych książek, katalogów oraz czasopism. Oprawa miękka w opcji klejonej PUR to u nas najczęściej zamawiany produkt. Polecamy tą technologię, ponieważ klej PUR jest znacznie mocniejszy od innych a także elastyczny co jest bardzo istotne w kwestii wytrzymałości.

Oprawa szyto klejona najczęściej stosowana jest dla publikacji często użytkowanych np. katalogi produktowe, broszury reklamowe, albumy. To jedna z najtrwalszych technik introligatorskich, dlatego znajduje zastosowanie w przypadku produkcji podręczników, które cechują się trwałością i wytrzymałością ze względu na długi czas użytkowania.

Parametry techniczne:

Min. format bloku po obcięciu 100 x 124 mm
Maks. format bloku po obcięciu 300 x 340 mm
Szerokość grzbietu w granicach 3 - 60 mm
Maks. szerokość otwartej okładki 642 mm

 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 1 +48 32 326 20 90